Олігарх та американці: Стало відомо, хто оплатив поїздку "слуг" у Давос

Народні депутати України від "Слуги народу" і "Голосу" літали на Всесвітній економічний форум за рахунок фонду олігарха Віктора Пінчука та міжнародних організацій. Про це повідомило джерело в делегації, передають Патріоти України.

За його словами, частина нардепів поїхала за свій рахунок, деякі ж отримали гранти від донорських структур. "Одні за свій рахунок повністю, іншим переліт і проживання оплачували організатори українського будинку в Давосі. Організатори – UVCA (українська асоціація венчурного капіталу), фонд Пінчука, Western NIS і Horizon Capital", – підкреслив співрозмовник.

При цьому жили обранці в різних готелях, де середня вартість номера в добу близько 600 доларів. "В середньому всі живуть в 1-1,5 годинах від Давосу. За рахунок держави точно ніхто не їздив", – запевняє джерело.

Варто відзначити, фонд Western NIS повністю фінансується з США, як і інвестиційний фонд Horizon Capital. UVCA – об'єднання цілого ряду організацій. "Фонд Пінчука" є організацією українського олігарха Віктора Пінчука.

Раніше цю інформацію частково підтвердив і глава фракції СН Давид Арахамія. Він заявив, що проплатили поїздку "провідні міжнародні компанії, інвестиційні фонди, які розробили цей Ukrainian Housе". У делегацію входять народні депутати, члени уряду і вищі чини з Офісу президента України.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...