Олігарх знає, чого хоче: Венедиктов розповів про бажання Коломойського зайняти місце Медведчука

Ігор Коломойський хоче сам стати представником від України на переговорах із РФ, чим і можна пояснити його гучні заяви.

Олігарх Ігор Коломойський хоче стати представником України на переговорах з Росією замість кума голови Кремля Володимира Путіна Віктора Медведчука. Про це головний редактор радіо "Ехо Москви" Олексій Венедиктов заявив в ефірі радіостанції, передають Патріоти України.

Так, він прокоментував заяву Коломойського, що воювати проти Росії Україну змушують США, які нібито використовують Україну в геополітичній боротьбі з Росією. Коломойський також розповідав, що кредити Міжнародного валютного фонду (МВФ) можна замінити фінансуванням з РФ.
"З одного боку, Коломойський хоче зайняти місце Медведчука в переговорному процесі між Росією і Україною, отримати доступ до російського ринку, до російських грошей. А з іншого боку, цілком можливо, що він як би троллить. Втрат же нуль", - сказав Венедиктов.
Він додав, що "зірвати переговори України з МВФ - це бізнес-завдання Коломойського". "Приватна особа може говорити про те, що, взагалі, українським президентом повинен бути (президент Росії) Володимир Путін", - зазначив головний редактор "Еха Москви".

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...