Онука з Єрмаком свідки? Фокін підтвердив, що дійсно наполягав на амністії для "гібридів" Путіна

Вітольд Фокін однак сказав, що його заяву спотворили якісь представники мас-медіа, що належать до "партії війни".

Заступник голови української делегації в ТКГ Вітольд Фокін заявив, що в одному зі своїх інтерв’ю дійсно наполягав на амністії для бойовиків на Донбасі. Про це він розповів у коментарі виданню "Страна", якому давав скандальне інтерв’ю, передають Патріоти України.

“Хотів би подякувати журналістам за професійну роботу. Ніяких претензій до видання у мене немає”, – сказав Фокін.

За словами політика, його слова були спотворені не цим виданням, а іншими ЗМІ, які їх передавали. Він не назвав конкретних джерел і сказав, що його заяву спотворили якісь представники мас-медіа, що належать до "партії війни".

Джерело: Страна

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...