
Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбники обговорюють ситуацію на Бахмутському напрямку. Про це передає пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Окупанти очікують прибуття підкріплення – "саратовських" з Білорусі, проте визнають, що навіть це не допоможе їм відправитися додому хоча б у відпустку. Росіяни згадують про великі втрати у своїх підрозділах: "У нас 10 залишилося машин всього. Було щось близько 20-ти, згоріли. Один 200-й танкіст. А одному ногу відірвало на міні... Їздили покататися: 16 300-х, 5 200-х, і 7 безвісти зниклих, 2 БМП, коротше підбили нах**н. За 15 хвилин".
Також вони згадали, що їхні співслуживці часто вбивають одне одного під час пиятики: "Протитанкісти пиячили. У них баба була, вони там бабу не поділили, і один одному яйця за***шив".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...