"Они чужих не любят": Після вибухів на авіабазах у РФ закликали у якості помсти скидати на позиції ЗСУ... собак

У Громадській палаті Саратовської області запропонували скидати на позиції української армії безпритульних собак. Таку заяву зробив голова Громадської палати області Борис Шинчук, коментуючи вибухи на російських аеродромах у понеділок, 5 грудня, повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, що спочатку треба "підремонтувати літаки". "І окрім ракет відправити в Україну бродячих собак. Потрібно скинути бродячих собак на позиції українських націоналістів! По-перше, собаки чужих не люблять, по-друге, вирішимо питання з бродячими собаками, по-третє, задовольнимо претензії зоозахисників - не вбивати тварин, по-четвертих бродячих собак і ракет в Росії для України достатньо!" - написав він у своєму Telegram-каналі.

Раніше з аналогічною пропозицією виступив депутат з Орловської області Віктор Макаров. Він запропонував виховати безхатніх собак "для підриву танків".

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...