"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

Російська співачка Юлія Чичеріна, яка має так зване «громадянство» "ЛДНР", влаштувала ранкову побудку біля штаб-квартири місії СММ ОБСЄ, передають Патріоти України.
Імпровізований концерт Чичеріна дала біля входу готелю Park Inn в непідконтрольному Україні Донецьку, де і знаходиться штаб-квартира ОБСЄ. Таким чином росіянка взяла участь в нібито «спонтанній акції» з блокування СММ, вимагаючи відпустити члена незаконних збройних формувань «ЛНР» Андрія Косяка, затриманого ЗСУ на Луганщині.

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.

"Паспорт любой. Здоровье любое": У "ДНР" закінчилися бажаючі "служити" за контрактом, хоча запрошують усіх (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 20:58

У «республіці» закінчилися бажаючі «служити» за контрактом: чекають на «обов'язковий військовий обов'язок», передають Патріоти України.

Ультиматум молодшого партнера Х*йла: Мігрантам у Білорусі дали 3 дні, щоб прорватися до Польщі, або депортуватись геть додому

неділя, 5 грудень 2021, 20:35

Мінськ дав 3 дні сирійським біженцям, які перебувають на білорусько-польському кордоні, щоб прорватися до Європи. Про це повідомляє “Нова газета” з посиланням на слова біженців. Чоловік, який представився Абу Омаром, розповів, що в табір сирійців прийш...