
Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива влаштував "перформанс" у центрі Києва зі спаленням сувенірнго форменого кашкета, який продавався на Андріївському узвозі. Він заявив, що Україна нібито – "колиска фашизму" в Європі, повідомляють Патріоти України.
Свою витівку політик документував – хтось допомагав йому і знімав "розправу" на камеру. Крім того, у відео член ОПЗЖ звернувся до президента України Володимира Зеленського.
"Володимире Олександровичу, скажіть: у нас точно не фашистська Німеччина 30-х років?" – запитав народний депутат. Він поскаржився, що в центрі столиці "вільно продається фашистська символіка".
Далі він кинув кашкет на тротуар, полив якоюсь рідиною з пляшки і прямо там підпалив, щоправда – не з першого разу. Людям, які йшли по вулиці, довелося обходити місце "перформансу". Кива зробив ще однунеоднозначну заяву – сказав, що "так буде з кожним", хто пропагує нацизм "Вони прийшли нас вбивати, а ми їх будемо як "б**дєй" палити", – матюкався парламентарій.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...