"Они пришли нас убивать, а мы их будем как б**дей палить": Кива влаштував акцію спалення в центрі Києва (відео)

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива влаштував "перформанс" у центрі Києва зі спаленням сувенірнго форменого кашкета, який продавався на Андріївському узвозі. Він заявив, що Україна нібито – "колиска фашизму" в Європі, повідомляють Патріоти України.

Свою витівку політик документував – хтось допомагав йому і знімав "розправу" на камеру. Крім того, у відео член ОПЗЖ звернувся до президента України Володимира Зеленського.

"Володимире Олександровичу, скажіть: у нас точно не фашистська Німеччина 30-х років?" – запитав народний депутат. Він поскаржився, що в центрі столиці "вільно продається фашистська символіка".

Далі він кинув кашкет на тротуар, полив якоюсь рідиною з пляшки і прямо там підпалив, щоправда – не з першого разу. Людям, які йшли по вулиці, довелося обходити місце "перформансу". Кива зробив ще однунеоднозначну заяву – сказав, що "так буде з кожним", хто пропагує нацизм "Вони прийшли нас вбивати, а ми їх будемо як "б**дєй" палити", – матюкався парламентарій.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...