"Они там есть!": З'явилося відео з групою снайперів ФСБ на Донбасі

Кадри зняли самі російські спецназівці під час збройної атаки по українських позиціях.

На Донбасі виявили чергові докази участі у війні збройних сил Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Штабу ООС, передають Патріоти України.

Об'єднані сили отримали відео роботи підрозділу снайперів ФСБ РФ. Кадри зняли самі російські спецназівці під час збройної атаки по українських позиціях. "Саме ця група 27 лютого цього року вбила українського героя - молодшого сержанта Володимира Федченка", - йдеться в повідомленні.

В ООС обіцяють розкрити імена, прізвища та посади російських бойовиків, які беруть участь у вбивстві українських воїнів.

Джонсон представив конгресменам США окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню

вівторок, 16 квітень 2024, 7:14

Спікер Палати представників США Майк Джонсон у понеділок представив чотири окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та про пріоритети національної безпеки, повідомляє The Hill. Джонсон оприлюднив свою пропозицію під час закритої кон...

"Термін демобілізація в умовах війни взагалі не застосовується": Веніславський пояснив нюанси нового закону

вівторок, 16 квітень 2024, 6:56

Термін демобілізація під час війни з РФ не є актуальним, натомість може йтися про додаткові підстави для звільнення з військової служби. Тому уряду було доручено розробити і внести на розгляд Верховної Ради відповідний закон, який і буде регулювати пит...