
У книзі російського журналіста Михайла Зигаря «Всі вільні» йдеться про те, що нібито у російських лібералів в 1996 році був план - в разі перемоги на виборах комуністів - емігрувати з Росії в Одесу і відірвати її від України, щоб створити там «російський Гонконг». Про це написав в Twitter політичний блогер, журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

У коментарях люди висловили свою думку з приводу такої версії автора книги.
"Уже зробили в Донбасі Гонконг - ЛНР і ДНР! Гонконг нервово курить збоку від такого економічного дива ...", - зазначив один з користувачів.
"Поїдемо всі у Львів і відділимо його від Галичини", - пише інший коментатор.
"Бред однієї людини сприймати серйозно - це не серйозно", - зазначили в коментарях.
"Потім у них був такий же план щодо Кеніґсбергу", - пише користувач в Twitter.



У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою