"Они уже сделали "угольную Швейцарию": Соцмережі розвеселила ідея лібералів РФ перетворити Одесу на "російський Гонконг"

У книзі російського журналіста Михайла Зигаря «Всі вільні» йдеться про те, що нібито у російських лібералів в 1996 році був план - в разі перемоги на виборах комуністів - емігрувати з Росії в Одесу і відірвати її від України, щоб створити там «російський Гонконг». Про це написав в Twitter політичний блогер, журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

У коментарях люди висловили свою думку з приводу такої версії автора книги.

"Уже зробили в Донбасі Гонконг - ЛНР і ДНР! Гонконг нервово курить збоку від такого економічного дива ...", - зазначив один з користувачів.

"Поїдемо всі у Львів і відділимо його від Галичини", - пише інший коментатор.

"Бред однієї людини сприймати серйозно - це не серйозно", - зазначили в коментарях.

"Потім у них був такий же план щодо Кеніґсбергу", - пише користувач в Twitter.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...