"Опасность выше, чем в 2014 году": Кримські комуністи заявили, що росіяни гірші за українських націоналістів (відео)

В окупованому Криму через 7 років після захоплення півострова російськими військовими ситуація загострилася настільки, що місцеві політики виступили з різкою критикою кремлівської партії "Єдина Росія" і загального стану речей на півострові. В Інтернеті було опубліковано відеозвернення групи депутатів комуністичної партії, які де-факто є представниками окупаційної адміністрації. На виступ звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який в своєму блозі на YouTube показав фрагменти відео та зазначив різке погіршення суспільно-політичної та економічної ситуації в Криму, передають Патріоти України.

Більш того, група депутатів заявляє, що російська влада виявилися гіршою, ніж передбачувані українські націоналісти, якими лякали місцевих жителів в 2014 році. "У Криму місцеві комуністи раптово визнали, що російська влада виявилися гірше українських націоналістів, якими лякали в 2014-му", - зазначив Казанський на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, публікуючи відео.

"Небезпека зараз набагато страшніше і вище, ніж була в 2014 році", - заявив один з кримських депутатів, порівнюючи ситуацію за часів України і РФ. Місцеві зізнаються, що обіцянки російської влади виявилися лише словами. Ситуація в охороні здоров'я різко погіршилася, а ціни на продукти, незважаючи на запуск Керченського моста в Крим, не знизилися. Замість цього йде вирубка зелених зон і парків.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...