"Опасность выше, чем в 2014 году": Кримські комуністи заявили, що росіяни гірші за українських націоналістів (відео)

В окупованому Криму через 7 років після захоплення півострова російськими військовими ситуація загострилася настільки, що місцеві політики виступили з різкою критикою кремлівської партії "Єдина Росія" і загального стану речей на півострові. В Інтернеті було опубліковано відеозвернення групи депутатів комуністичної партії, які де-факто є представниками окупаційної адміністрації. На виступ звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який в своєму блозі на YouTube показав фрагменти відео та зазначив різке погіршення суспільно-політичної та економічної ситуації в Криму, передають Патріоти України.

Більш того, група депутатів заявляє, що російська влада виявилися гіршою, ніж передбачувані українські націоналісти, якими лякали місцевих жителів в 2014 році. "У Криму місцеві комуністи раптово визнали, що російська влада виявилися гірше українських націоналістів, якими лякали в 2014-му", - зазначив Казанський на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, публікуючи відео.

"Небезпека зараз набагато страшніше і вище, ніж була в 2014 році", - заявив один з кримських депутатів, порівнюючи ситуацію за часів України і РФ. Місцеві зізнаються, що обіцянки російської влади виявилися лише словами. Ситуація в охороні здоров'я різко погіршилася, а ціни на продукти, незважаючи на запуск Керченського моста в Крим, не знизилися. Замість цього йде вирубка зелених зон і парків.

РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

четвер, 7 липень 2022, 7:22

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патр...

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ.

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...