Операція "Ліквідація": Захарченко розпочав тотальну зачистку серед VIP-чиновників "молодої республіки"

Під загрозою фізичного знищення знаходяться терористи, що помічені в підтримці екс-ватажка "ДНР" Ходаковського.

Терорист Захарченко. Фото: 0629.У верхівці "ДНР" почався черговий "кадровий" скандал, пов'язаний з відстороненням від посад і навіть фізичним усуненням "чиновників". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат України (фракція "Народний фронт") Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Згідно з вказівкою ватажка "ДНР" Захарченка планується відсторонення від посади т.зв. "голови верховного суду ДНР" Едуарда Якубовського. В даний час в "верховному суді" "контрольно-ревізійними органами" і "генеральною прокуратурою ДНР" проведено кілька перевірок. Якубовський веде кулуарні переговори з оточенням Захарченко про "м'яке" звільнення під слушним приводом", - йдеться в повідомленні.

При цьому в оточенні співробітників зазначеної "установи" ходять чутки про можливе кримінальне переслідування Якубовського або його ліквідацію під легендою "диверсії української ДРГ".

У цей час "керівник адміністративно-господарського управління судового департаменту при верховному суді ДНР" Юрій Кочетков, розуміючи неминучу розправу з ним в разі подібного розвитку подій, прораховує варіанти переходу на територію, контрольовану Україною.

"Також під загрозою фізичного знищення знаходиться ще один функціонер "ДНР" - Семенов, т.зв. "віце-прем'єр з питань економіки" "уряду "Бородая, директор компані ї "Ландорра", депутат "народної ради ДНР" першого скликання від політичної партії "Донецька республіка", заступник Ходаковського по організації "Патріотичні сили Донбасу". Попередження про подібний розвиток подій Семенов отримав зі своїх джерел в "МГБ ДНР". Причина розправи - підтримка Ходаковського", - повідомив Тимчук.

Хіти тижня. Новий порядок ще не діє, старий - вже ні: Через саботаж Міноборони заблоковані всі закупівлі для частин ЗСУ, - ЗМІ

п’ятниця, 25 червень 2021, 2:00

У Тарана з незрозумілих причин не змогли погодити три документи, щоб перевести постачання ЗСУ за новими вимогами уряду. Чи йдеться про грандіозну некомпетентність найвищих чиннів Міноборони, чи про свідомий саботаж, мають розбиратись компетентні органи

"Україна як держава не розуміє суті Європейського Союзу", - політолог Батозський

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:22

Побоювання глави МЗС Дмитра Кулеби, що ініціативи з відновлення самітів між ЄС і Росією загрожують санкційній політиці, не мають під собою ґрунту. В Європейському Союзі на перший план завжди виносяться економічні, а не політичні питання. Україні слід р...