Українські війська повернули контроль над Гостомелем. Про це повідомляє Верховна Рада, зазначають Патріоти України.
У свою чергу відновлений на роботі в ОП Арестович дав таке уточнення у Фейсбуці: "Гостомель відбитий Збройними силами України. Десан знищений".
Більше подробиць він не повідомив.
Як повідомлялось, вранці 24 лютого батальйон російського десанту на 34 вертольотах та при підтримці бойових літаків ворога здійснив прорив через кордон з Білоруссю і висадився на одному з головних літовищ Києва. Нацгвардія, що охороняла стратегічний об'єкт, мусила відступити під шквальним вогнем з неба, при цьому від 3 до 5 вертольотів ворога були збиті.
Перегрупувавшись та отримавши підкріплення Нацгвардія здійснила рішучу контратаку проти російських десантників, котрі залишились без повітряного прикриття.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...