Операція московських стратегів по захопленню околиці Києва 24 лютого провалилася: ​Гостомель повністю під контролем українських військ!

Батальйон елітного десанту не встояв під натиском НГУ

Українські війська повернули контроль над Гостомелем. Про це повідомляє Верховна Рада, зазначають Патріоти України.

У свою чергу відновлений на роботі в ОП Арестович дав таке уточнення у Фейсбуці: "Гостомель відбитий Збройними силами України. Десан знищений".

Більше подробиць він не повідомив.

Як повідомлялось, вранці 24 лютого батальйон російського десанту на 34 вертольотах та при підтримці бойових літаків ворога здійснив прорив через кордон з Білоруссю і висадився на одному з головних літовищ Києва. Нацгвардія, що охороняла стратегічний об'єкт, мусила відступити під шквальним вогнем з неба, при цьому від 3 до 5 вертольотів ворога були збиті.

Перегрупувавшись та отримавши підкріплення Нацгвардія здійснила рішучу контратаку проти російських десантників, котрі залишились без повітряного прикриття.

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...