Операція РДК в Бєлгородській області: Українська розвідка отримала безцінну інформацію про ворога

Внаслідок операції "Російського добровольчого корпусу" та Легіону "Свобода Росії" у Бєлгородській області РФ була зібрана важлива для української розвідки інформація. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, зазначивши при цьому, що завданням російських партизанів є звільнення держави від режиму Путіна, сили опору діють як у прикордонних селах Росії, так і в столичному регіоні країни-агресорки, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу ГУР.

"Їхнє завдання наразі, якщо ми говоримо про Бєлгородщину, - визволення цих земель від панування режиму Путіна, який для мешканців цих територій — представників різних народів, різних національностей — є очевидно режимом внутрішньої окупації. А якщо ми говоримо про низку народів, які мають вищий рівень певної політичної свідомості, то це навіть не внутрішня окупація, це, власне, пряма зовнішня окупація — наприклад, якщо ми говоримо про народи Кавказу або Татарстан", — пояснив він.

Юсов також підкреслив, що українцям не варто переоцінювати реакцію Кремля на операцію ЛСР та РДК у Бєлгородській області в контексті ситуації на фронті, однак російське керівництво змушено у відповідь на події в регіоні перегруповувати свої війська.

Прорив добровольців через кордон Юсов назвав безумовним наслідком повномасштабного вторгнення РФ на територію України. "Географічні й політичні назви територій можуть змінюватися. Територія, яка наразі називається "Російська Федерація" — в неї входять різні історичні землі, які в різні етапи по-різному називались. Тому сьогодні ця назва така, далі — будемо бачити", — зазначив він.

Водночас, представник розвідки проінформував, що внаслідок операції у Бєлгородській області була зібрана цінна для української воєнної розвідки інформація, яка зі зрозумілих причин не буде розголошуватись. Проте частину цих даних, які він коротко схарактеризував як "король голий", отримав увесь світ.

Юсов пояснив, що йдеться про виснаження силового апарату Путіна та вразливість Росії до внутрішніх ударів.

Засуджений за корупцію ексмер російського міста, який підтримував вторгнення в Україну, здався у полон ЗСУ (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:57

Колишній мер російського міста Чайковський Пермського краю Олександр Третяков, який підтримував вторгнення РФ в Україну, здався у полон українським бійцям під Кліщіївкою. На фронт ексмер потрапив з в'язниці, до якої був засуджений за корупцію, передают...

Чому США так довго не передають Україні ракети ATACMS: Військовий експерт назвав "банальну причину"

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:49

Військовий експерт Андрій Крамаров вважає, що США тривалий час не передавали Україні ракети ATACMS, оскільки вони хотіли наростити їхнє виробництво. Він додав, що сподівається, що вже найближчим часом Україна зможе їх таки отримати, передають Патріоти ...