
Російські окупанти займаються рекетом на Херсонщині, а у «вільний від роботи час» сильно пиячать, після чого влаштовують між собою перестрілки та різанину. Про це свідчать їх телефонні розмови, які були перехоплені СБУ, передають Патріоти України.
«Наш блок-пост нормально, а сусіди начудили… Почали гроші в українців трясти. Тисяча рублів проїзд», — розповідає своїй дружині загарбник із так званої «ДНР».
Він додає, що окупанти масово пиячать і від цього почали «самоліквідацію» власної армії. «Понажирались… Дах у всіх їде потихеньку… На одному блокпосту перестріляли один одного, б**дь, на другому — порізали один одного…», — каже окупант.
На запитання про своє повернення додому загарбник відповідає, що буде до 9 травня. Але не 2022, а 2023 року. «Напевно, він забув уточнити, що найбільш імовірно, повернеться у пластиковому пакеті. Бо якщо його не знищать українські захисники, то високі шанси, що це зробить хтось із вояків „найсинішої“ армії світу після чергової пляшки горілки», — підсумували у СБУ.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...