
У четвер, 18 серпня, під час наступу на південному напрямку підрозділи Збройних сил України вступили у бій з російськими окупантами, знищили ворожу бронетехніку та взяли полонених. Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що підрозділи ЗСУ двічі проводили наступальні дії з метою визволення окупованих населених пунктів.
“Під час однієї з атак зустрілися із двома десантно-штурмовими підрозділами. В ході зустрічного бою, противнику нанесено вогневе ураження, внаслідок якого він був змушений з втратами танків, броньованої техніки та особового складу відійти на вихідні позиції. Обмінний фонд поповнено двома полоненими окупантами”, - повідомили в ОК “Південь”.
У відповідь росіяни спробували силами механізованого відділення штурмувати в напрямку Олександрівка – Станіслав, але були змушені відійти з втратами. Авіація ворога сім разів атакувала українські позиції та населені пункти вздовж лінії зіткнення. "Без наших втрат", – повідомляють військові.
Українські військові льотчики завдали чотирьох ударів по скупченню ворожої живої сили, озброєння та техніки у Баштанському та Бериславському районах.
Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали понад 200 вогневих завдань, зокрема по Каховському мосту. За добу на південному напрямку підтверджені втрати російських окупантів склали:
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...