Після заходу ЗСУ до Курської області російська залізниця зіткнулася з транспортним колапсом у регіонах, що межують з Україною та Білоруссю. Станції переповнені кинутими поїздами, усі ресурси надані для перекидання військ. Про це йдеться у повідомленні Спільноти залізничників Білорусі.
Зазначається, що у понеділок, 12 серпня, російська залізниця (РЗ) направила телеграму Білоруським залізницям (БЗ) про неможливість прийому поїздів до станцій Орловсько-Курського відділення Московської залізниці. Наступного дня, 13 серпня, аналогічну вимогу РЗ висунула для поїздів, що прямують з Білорусі до Смоленської області.
Причиною рішення в РЗ назвали переповнення станцій покинутими поїздами, а також відсутністю тяги (локомотивів та машиністів для їхнього вивезення).
У повідомленні із посиланням на джерела зазначається, що колапс руху став результатом масштабного перекидання військ у Курську область, у тому числі з віддалених регіонів, для якої задіяли майже всі доступні локомотиви.
"Наші джерела повідомляють, що відсутність тяги в ситуації, що описується, викликана проведенням російською владою масштабного оперативного перекидання військ у напрямку Курської області і передислокацією значної частини парку вантажних локомотивів МЗ для здійснення військових перевезень з центральної частини Росії. При цьому деякі джерела інформують, що стягування збройних сил здійснюється фактично з усіх і навіть досить віддалених чи ускладнених логістикою регіонів", - йдеться у повідомленні.
Білоруські залізничники констатують, що очевидно, що подібні переміщення не обійдуться без залучення залізниці.
Війна Росії з Україною є найбільшою тактичною і стратегічною помилкою в сучасній історії. Таку думку президент Фінляндії Александер Стубб висловив в інтерв'ю виданню The Sydney Herald, передають Патріоти України. . "Я б стверджував, що це найбільша та...
Загальна кількість таких ракет досягне "тризначних показників" уже найближчими місяцями, стверджує Крістіан Фройдінг. Вже до кінця липня ЗСУ отримають на озброєння перші українські ракети великої дальності, виробництво яких профінансувала Німеччина. Пр...