"Оперативно відступали": Окупанти кинули повні боєкомплекти "Орланів" (фото)

Здається, російські окупанти вирішили зробити свій своєрідний "ленд-ліз". Так, відступаючи, вони часто залишають техніку та зброю, які будуть допомагати гнати їх з України ще швидше, зазначають Патріоти України.

Черговою поставкою за програмою "Жест доброї волі" похвалилися захисники України. Як зазначив у дописі інструктор з підготовки снайперів Павло Кашук, "Орлани" були від 15 бригади армійської авіації збройних сил Росії.

Збройні сили отримали не лише безпілотники

Техніка у руки ЗСУ потрапила завдяки 8 полку Сил спеціальних операцій та спецгрупі снайперів "Десна". Так, трофеями стали:

  • комплекси "Орлан-10";
  • наземні станції до них;
  • антени;
  • заводська документація.

"Тобто, зовсім скоро друга (але це не точно) армія фактично втратить свої наймасовіші безпілотники. Вони стануть ще легшим видобуванням для наших РЕБ і РЕР, як і їхні екіпажі на землі під час роботи для ракет HIMARS!" – в захваті прокоментував трофеї Кашчук.

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...

Ексзаступник міністра, засуджений до 10 років, попросився на війну. Суд ухвалив рішення

понеділок, 20 березень 2023, 10:55

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовилася змінювати міру запобіжного заходу (з тримання під вартою на особисте зобов’язання) колишньому заступнику міністра з питань окупованих територій Юрію Гримчаку, засудженому до 10 років позбавленн...