"Оперативно відступали": Окупанти кинули повні боєкомплекти "Орланів" (фото)

Здається, російські окупанти вирішили зробити свій своєрідний "ленд-ліз". Так, відступаючи, вони часто залишають техніку та зброю, які будуть допомагати гнати їх з України ще швидше, зазначають Патріоти України.

Черговою поставкою за програмою "Жест доброї волі" похвалилися захисники України. Як зазначив у дописі інструктор з підготовки снайперів Павло Кашук, "Орлани" були від 15 бригади армійської авіації збройних сил Росії.

Збройні сили отримали не лише безпілотники

Техніка у руки ЗСУ потрапила завдяки 8 полку Сил спеціальних операцій та спецгрупі снайперів "Десна". Так, трофеями стали:

  • комплекси "Орлан-10";
  • наземні станції до них;
  • антени;
  • заводська документація.

"Тобто, зовсім скоро друга (але це не точно) армія фактично втратить свої наймасовіші безпілотники. Вони стануть ще легшим видобуванням для наших РЕБ і РЕР, як і їхні екіпажі на землі під час роботи для ракет HIMARS!" – в захваті прокоментував трофеї Кашчук.

Суттєві зміни чи формальність?: Верховна Рада ухвалила "євроінтеграційний" закон щодо суддів

субота, 9 грудень 2023, 19:41

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедур суддівської кар’єри" (реєстр. №10140-д). Про це повідомляє пресслужба Апарату ВР...

Не Путін, а "Васіліч": Стало відомо, хто буде балотуватися в президенти РФ на наступних виборах

субота, 9 грудень 2023, 17:28

У Росії на наступних виборах в президенти замість Путіна буде балотуватися його двійник. Його, зокрема, у РФ кулуарно називають “Васіліч”. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив кандидат психологічних наук, поліграфолог Дмитро Попов, передають...