
Здається, російські окупанти вирішили зробити свій своєрідний "ленд-ліз". Так, відступаючи, вони часто залишають техніку та зброю, які будуть допомагати гнати їх з України ще швидше, зазначають Патріоти України.
Черговою поставкою за програмою "Жест доброї волі" похвалилися захисники України. Як зазначив у дописі інструктор з підготовки снайперів Павло Кашук, "Орлани" були від 15 бригади армійської авіації збройних сил Росії.
Техніка у руки ЗСУ потрапила завдяки 8 полку Сил спеціальних операцій та спецгрупі снайперів "Десна". Так, трофеями стали:
"Тобто, зовсім скоро друга (але це не точно) армія фактично втратить свої наймасовіші безпілотники. Вони стануть ще легшим видобуванням для наших РЕБ і РЕР, як і їхні екіпажі на землі під час роботи для ракет HIMARS!" – в захваті прокоментував трофеї Кашчук.


Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...