"Оперативно відступали": Окупанти кинули повні боєкомплекти "Орланів" (фото)

Здається, російські окупанти вирішили зробити свій своєрідний "ленд-ліз". Так, відступаючи, вони часто залишають техніку та зброю, які будуть допомагати гнати їх з України ще швидше, зазначають Патріоти України.

Черговою поставкою за програмою "Жест доброї волі" похвалилися захисники України. Як зазначив у дописі інструктор з підготовки снайперів Павло Кашук, "Орлани" були від 15 бригади армійської авіації збройних сил Росії.

Збройні сили отримали не лише безпілотники

Техніка у руки ЗСУ потрапила завдяки 8 полку Сил спеціальних операцій та спецгрупі снайперів "Десна". Так, трофеями стали:

  • комплекси "Орлан-10";
  • наземні станції до них;
  • антени;
  • заводська документація.

"Тобто, зовсім скоро друга (але це не точно) армія фактично втратить свої наймасовіші безпілотники. Вони стануть ще легшим видобуванням для наших РЕБ і РЕР, як і їхні екіпажі на землі під час роботи для ракет HIMARS!" – в захваті прокоментував трофеї Кашчук.

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...