Оперативний резерв та підрозділи тероборони чекають на патріотів: Хомчак закликав українців приєднуватися до ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак визнав нарощування військ РФ уздовж держкордону й на тимчасово окупованих територіях країни, однак закликав представників влади і місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та не розпалювати панічні настрої в суспільстві. Звернення Хомчака було опубліковано пресслужбою Генштабу в п'ятницю, 16 квітня, повідомляють Патріоти України.

Військовий вважає, що РФ намагається "вчергове випробувати нашу країну на стійкість і готовність дати гідну відсіч агресору, а суспільство – на єдність". Хомчак наголосив, що в подібній ситуації потрібні врівноваженість, виваженість у рішеннях і консолідація зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад для захисту держави.

"Наразі Генеральний штаб прогнозує всі можливі варіанти розвитку ситуації та визначає адекватні шляхи реагування. Наші розвідувальні структури пильно стежать за характером дій противника і моделюють подальший розвиток обстановки", – підкреслив генерал-полковник.

Він закликав "не зміщувати акценти створенням невизначених законом воєнізованих формувань". Це, зазначив Хомчак, можуть використовувати пропагандисти для маніпуляцій. Він додав, що в ЗСУ були ухвалені всі рішення щодо швидкого розгортання додаткових резервів і необхідних ресурсів у визначений законодавством України спосіб у разі загострення.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що Збройні сили високо цінують патріотизм і героїзм, відданість та безкорисність усіх добровольців і небайдужих громадян за багаторічну підтримку українського війська. "Звертаюся із закликом приєднуватися до Збройних сил України, поповнювати оперативний резерв і підрозділи територіальної оборони", – підсумував Хомчак.

Скриншот

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...