Оперують кремлівськими штампами: Державний телеканал "Дом" отримав попередження від Комісії з питань журналістської етики за те, що обізвав українських націоналістів радикалами

Попередження телеканалу винесла Комісія з питань журналістської етики. У його сюжеті немає поділу між термінами "націоналістична організація" і "радикальна організація"тому, повідомляють Патріоти України.

Комісія з питань журналістської етики знайшла в сюжеті порушення права на повну і об'єктивну інформацію, порушення балансу і змішання фактів і суджень.

Керівник Групи моніторингу прав національних меншин та фахівець з діяльності радикальних організацій В’ячеслав Ліхачов, який оцінював сюжет, наголосив, що необхідно розрізняти та коректно використовувати терміни "націоналістична організація" та "радикальна організація". На його думку, у сюжеті необхідної чіткості в цьому питанні немає.

"Дом" - російськомовний державний інформаційно-розважальний телеканал, створений для жителів тимчасово окупованих територій України - ОРДЛО і Криму.

Сюжет "Радикали в Україні. Розбір" вийшов на цьому телеканалі 11 квітня. Автори матеріалу стверджували, що українські радикальні націоналістичні організації часто фігурують у медіа "разом з повідомленнями про нетерпимість, дискримінацію, погроми або загрози"; що "екстремістські дії" деяких націоналістів "грають на руку російській пропаганді" тощо.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...