Оперують кремлівськими штампами: Державний телеканал "Дом" отримав попередження від Комісії з питань журналістської етики за те, що обізвав українських націоналістів радикалами

Попередження телеканалу винесла Комісія з питань журналістської етики. У його сюжеті немає поділу між термінами "націоналістична організація" і "радикальна організація"тому, повідомляють Патріоти України.

Комісія з питань журналістської етики знайшла в сюжеті порушення права на повну і об'єктивну інформацію, порушення балансу і змішання фактів і суджень.

Керівник Групи моніторингу прав національних меншин та фахівець з діяльності радикальних організацій В’ячеслав Ліхачов, який оцінював сюжет, наголосив, що необхідно розрізняти та коректно використовувати терміни "націоналістична організація" та "радикальна організація". На його думку, у сюжеті необхідної чіткості в цьому питанні немає.

"Дом" - російськомовний державний інформаційно-розважальний телеканал, створений для жителів тимчасово окупованих територій України - ОРДЛО і Криму.

Сюжет "Радикали в Україні. Розбір" вийшов на цьому телеканалі 11 квітня. Автори матеріалу стверджували, що українські радикальні націоналістичні організації часто фігурують у медіа "разом з повідомленнями про нетерпимість, дискримінацію, погроми або загрози"; що "екстремістські дії" деяких націоналістів "грають на руку російській пропаганді" тощо.

Окупанти вже воліють "не звертати уваги": В Маріуполі знайшли нову братську могилу - радник мера

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:51

В зруйнованому та окупованому російськими загарбниками Маріуполі знайшли нову братську могилу, у якій поховано понад 100 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "Нова братська могила під...

«Це непрофесіоналізм, саботаж чи ідіотизм?»: Путін програє війну. Терорист Гіркін назвав головну помилку диктатора (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:45

Російські війська приречені на поразку у війні проти України, бо розкидалися своєю новою технікою у Африці та на Близькому Сході. Про це російський бойовик Ігор Гіркін (Стрєлков), який брав участь у захопленні Криму та війні на Донбасі 2014 року, заяви...