"Ополченочка", яка втекла із "ДНР", розсекретила генерала РФ, що воював на Донбасі (відео)

Світлана Дрюк розповіла про роботу так званого "МГБ ДНР" і 11-го полку, починаючи з 2016 року.

Головна героїня першого повнометражнго фільму пропагандистів "ЛДНР" Світлана Дрюк ("Ополченочка"), яка втекла від бойовиків, здала російського генерала, що воював на Донбасі. Про це вона розповіла у відео, яке опублікувала на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Дрюк розповіла про роботу так званого "МГБ ДНР" і 11-го полку (незаконне формування 1-го армійського корпусу РФ), починаючи з 2016 року (коли вона з'явилася в полку). Разом з цим Світлана назвала реальне прізвище першого командира своєї частини.

"Демонів, Каменєв - це прізвища прикриття. Насправді він Бердніков Роман Борисович. Наскільки я знаю, нещодавно він отримав звання генерала і, якщо не помиляюся, зараз знаходиться на Забайкаллі. Його не дуже афішують... Підтвердження того, що він був тут у мене є на руках", - заявила "Ополченочка".

Дивитися з 07:16 хвилини:

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...