"Ополченочка", яка втекла із "ДНР", розсекретила генерала РФ, що воював на Донбасі (відео)

Світлана Дрюк розповіла про роботу так званого "МГБ ДНР" і 11-го полку, починаючи з 2016 року.

Головна героїня першого повнометражнго фільму пропагандистів "ЛДНР" Світлана Дрюк ("Ополченочка"), яка втекла від бойовиків, здала російського генерала, що воював на Донбасі. Про це вона розповіла у відео, яке опублікувала на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Дрюк розповіла про роботу так званого "МГБ ДНР" і 11-го полку (незаконне формування 1-го армійського корпусу РФ), починаючи з 2016 року (коли вона з'явилася в полку). Разом з цим Світлана назвала реальне прізвище першого командира своєї частини.

"Демонів, Каменєв - це прізвища прикриття. Насправді він Бердніков Роман Борисович. Наскільки я знаю, нещодавно він отримав звання генерала і, якщо не помиляюся, зараз знаходиться на Забайкаллі. Його не дуже афішують... Підтвердження того, що він був тут у мене є на руках", - заявила "Ополченочка".

Дивитися з 07:16 хвилини:

Платити путінським варварам тією ж монетою: Естонія просить Німеччину дозволити передачу Україні касетних боєприпасів

п’ятниця, 27 січень 2023, 3:42

Україна звернулась до Естонії з проханням передати касетні боєприпаси для протистояння повномасштабній російській агресії, й Таллінн просить Берлін дозволити їхній реекспорт. Про це в інтерв’ю ERR заявив естонський міністр оборони Ханно Певкур. . "Ес...

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...