"Ополченці" в шоці: Аксьонов виганяє на вулицю "героїв" "кримської весни"

Коли "влада" вирішила виставити своїх "захисників" на вулицю разом з сім'ями, ті кинулися скаржитися до Аксьонова та незаконно обраного депутата Держдуми від Криму Михайла Шеремета.

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов виселяє на вулицю т. зв. "ополченців", які сприяли окупації півострова Росією в 2014 році. Про це йде мова в матеріалі, опублікованому на сайті проросійського видання "Антифашист", інформують Патріоти України.

У цій публікації йдеться про те, що "влада" Криму вирішила виселити родини колишніх т. зв. "народних ополченців", а насправді - прихильників "русского мира", які сприяли окупації півострова. Ці сім'ї проживали в гуртожитку на вулиці Руській в Сімферополі: туди вони заселилися ще в 2015 році.

"Это здание было нежилым — отсутствовали электричество, вода, канализация, окна. Внутри гулял ветер и были горы мусора. Но 25 семей, которым Аксенов предложил это жилье, были рады и этому. Люди ободрали сгнившие обои, вывезли мусор и поставили новые окна, а само здание привели в порядок. И все на свои деньги", - розповіла дружина одного з колаборантів.

Проте, коли "влада" вирішила виставити своїх "захисників" на вулицю разом з сім'ями, ті кинулися скаржитися до Аксьонова та незаконно обраного депутата Держдуми від Криму Михайла Шеремета, який в 2014 році був одним з командирів "ополчення". Але ні Аксьонов, ні Шеремет ніяк на прохання і благання не відреагували.

"Шпагат" формально першої особи парламентсько-президентській республіки: Разумков відмовився коментувати санкції США проти "слуги народу" Дубінського

понеділок, 25 січень 2021, 20:10

Намагання всидіти зразу на кількох стільцях періодично стає дуже незручною справою. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що не коментуватиме запроваджені міністерством фінансів США санкції проти народного депутата від фракції "Слуга народу" Ол...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...