"Оппоненты Лукашенко еще более пророссийские, чем он сам", - Борислав Береза

Валерій Цепкало, який з недавніх пір живе в Україні, не зміг чітко відповісти на запитання "чий Крим" під час ефіру на українському телеканалі "Прямий".

Валерій Цепкало. Фото: Ведомости.

Неприємні слова на адресу президента Білорусі Олександра Лукашенка ще не означають, що опоненти останнього не можуть бути проросійськи налаштованими. Про це на своїй сторінці в "Телеграмі" написав колишній народний депутат України Борислав Береза, передають Патріоти України.

Коментуючи недавню заяву екс-опозиціонера з Республіки Білорусь Валерія Цепкала про те, що Лукашенко використовує щодо Москви "недозволену в міжнародних відносинах і дипломатичній практиці риторику" і ніколи не хотів будувати стосунки з РФ, які б враховували "інтереси Російської держави", Береза зазначає: лайка на адресу президента Білорусі і слова в бік його опонентів свідчать про ще більш проросійську позицію останніх.

"Не нужно забывать, что все они пророссийские и даже прокремлевские. Может быть, даже более пророссийские, чем сам Лукашенко", - пише Береза. Політик додає: він засуджує диктатуру, але, з іншого боку, віддає собі звіт в тому, що може статися, якщо в Білорусі до влади прийдуть не проєвропейські, а проросійські сили, готові бути васалами Кремля.


"Щоб черепаху зґвалтувати!": Депутат Держдуми заявив на росТБ, що в Данії відкрили "балаган" для зоофілів (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 13:30

Олексій Журавльов запевнив, нібито заклади для зоофілів в Європі працюють офіційно. Журавльов додав, що діяльність згаданого центру нібито узаконена. "У них перший порнобалаган відкрився для зоофілів! Ви уявляєте?! Для зоофілів в Данії, офіційно працює...

З архіву ПУ. Єрофєєв та Александров, яких обміняли на Надію Савченко, уже мертві, - журналіст Цаплієнко

вівторок, 22 вересень 2020, 13:00

Одного нібито зарізали в рідному місті, а іншого вбили в Сирії. Російські спецпризначенці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких свого часу обміняли на Надію Савченко, нині вже мертві. Про це 9 вересня 2019 року в ефірі програми ТСН.Тиждень сказа...