Оптимальний варіант - по сухій погоді: Полковник розповів, коли розпочнеться контрнаступ ЗСУ

Оптимальний варіант – починати по сухій погоді: полковник розповів, коли розпочнеться контрнаступ ЗСУ

Військовий експерт, полковник Збройних сил України в запасі та льотчик-інструктор Роман Світан вважає, що деокупація українських територій буде після Великодня, передають Патріоти України.

"Я думаю, що до кінця березня, в квітні вже почнуться наші контрнаступальні дії. Швидше за все навіть краще їх починати, напевно, після середини квітня. Це прив'язуватися до Великодня треба. Великдень якось відрізає певний період холодів і вмикається сухий період, саме весняний. Тобто Великдень у нас десь в районі 16-го квітня, а ось в залежності від погоди в другій декаді квітня може бути наш контрнаступ", - розповів експерт.

Полковник також підкреслив, що починати наступ краще тоді, коли погода суха, адже чорнозем на Донбасі такий, що "танк може по саму башту опинитися в багнюці". Те ж стосується і приазовських степів. "Оптимальний варіант - це все-таки починати по сухій погоді. Поки земля не висохне, краще продовжувати знищувати ворога в режимі активної оборони. Власне, ми так і робимо", - додав Світан.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...