Опубліковано запис потрапляння першої ракети в "Боїнг" МАУ над Тегераном (відео)

На відеозаписі можна помітити, що час падіння літака - 6:18 по Тегерану.

В Інтернеті з'явилися нові відеозаписи, на яких відображено момент падіння літака "Боїнг - 737" компанії "МАУ" при зльоті з Тегерана. Його виклав у себе в мікроблозі "Твіттер" журналіст The New York Times, колишній співробітник Bellingcat Крістіан Тріберт, передають Патріоти України.

На відеозаписі можна помітити, що час падіння літака - 6:18 по Тегерану. При цьому ніхто з операторів відео, які знімали момент катастрофи, не постраждав і не загинув.

Також журналіст виклав ще одне відео, на якому можна побачити момент пуску ракети: це сталося о 6:15 за місцевим часом. Літак продовжував летіти і вже після пуску ракети повернув в сторону аеропорту, коли отримав пошкодження від удару і почав наближатися до землі. Пілоти після влучення ракети в кабіну загинули миттєво.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...