Опубліковано запис потрапляння першої ракети в "Боїнг" МАУ над Тегераном (відео)

На відеозаписі можна помітити, що час падіння літака - 6:18 по Тегерану.

В Інтернеті з'явилися нові відеозаписи, на яких відображено момент падіння літака "Боїнг - 737" компанії "МАУ" при зльоті з Тегерана. Його виклав у себе в мікроблозі "Твіттер" журналіст The New York Times, колишній співробітник Bellingcat Крістіан Тріберт, передають Патріоти України.

На відеозаписі можна помітити, що час падіння літака - 6:18 по Тегерану. При цьому ніхто з операторів відео, які знімали момент катастрофи, не постраждав і не загинув.

Також журналіст виклав ще одне відео, на якому можна побачити момент пуску ракети: це сталося о 6:15 за місцевим часом. Літак продовжував летіти і вже після пуску ракети повернув в сторону аеропорту, коли отримав пошкодження від удару і почав наближатися до землі. Пілоти після влучення ракети в кабіну загинули миттєво.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

"Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...