"Опублікую завтра": Лерос заявив про нові плівки, де Єрмак і Тищенко планують напад на нього

Нардеп заявив, що просить Нацполіцію вважати його виступ офіційною заявою про злочин Комарницького, Тищенка та Єрмака.

Сьогодні позафракційний нардеп Гео Лерос заявив, що має аудіозаписи, які підтведжують, що нардеп Микола Тищенко та голова Офісу президента Андрій Єрмак планують напад на нього та ще одного народного депутата. Про це Лерос заявив з трибуни Верховної Ради, передають Патріоти України.

"Днями чесний офіцер СБУ передав мені запис шести годин розмов пана Комарницького, "смотрящого" за Києвом, де також є фігурують розмови пана Миколи Тищенка. Вони відверто розповідають, як Зеленський їх "кришує", як кум Єрмака допомагає йому. А також вони обговорюють, як здійснити напад на мене та ще одного народного депутата", – сказав Лерос.

Він заявив, що просить Нацполіцію вважати його виступ як офіційну заяву про злочин Комарницького, Тищенка та Єрмака. "Від завтра я почну публікувати всі ці записи", – пообіцяв Лерос. Додамо, що на початку свого виступу нардеп ввімкнув частину запису згаданих плівок, представивши їх усім присутнім.

Джерело: Depo.ua

Військовий експерт розповів, що означає візит Пригожина на базу ПВК "Вагнер" у Попасній

вівторок, 16 серпень 2022, 13:14

Путін відправив Пригожина до штабу ПВК "Вагнер", знищеного ВСУ у Попасній через те, що він нервує - просто так людину такого рангу на передову не посилають. Про це в ефірі Апостроф ТВ заявив Михайло Притула, військовий експерт, полковник запасу СБУ, пе...

Зовсім не сусіди: У Росії назвали "дружні держави"

вівторок, 16 серпень 2022, 13:00

До "великого" списку увійшли - Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія, Південно-Африканська Республіка.