"Чинимо спротив на Донбасі і Харківщині, тиснемо на півдні": Зеленський про ситуацію на фронті за останню добу

Президент Володимир Зеленський у своєму щоденному вечірньому зверненні повідомив, що ситуація на передовій за минулу добу не зазнала суттєвих змін, передають Патріоти України.

Пряма мова: "Ситуація на передовій за минулу добу не зазнала суттєвих змін. Продовжується героїчний опір наших військових на Донбасі, на Харківщині. Тиснемо на ворога на півдні нашої країни".

Зеленський також подякував українським артилеристам, розвідникам і СБУ і всім іншим, "хто забезпечує послідовне знищення командних пунктів окупантів та їхніх складів та боєприпасів".

Не*** шастать: Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших у Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...

Стало відомо, які країни допомагають Росії проводити псевдореферендуми в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 10:56

Білорусь, Сирія, Єгипет, Бразилія, Венесуела, Уругвай, Того та Південно-Африканська Республіка фактично стали співучасниками фейкових референдумів, які Росія проводить на окупованих територіях України. Представники цих країн взялися виконувати роль іно...