Орбан догрався: У Європарламенті запропонували позбавити Угорщину права голосу через порушення принципів ЄС

Угорщину варто позбавити права голосу в Європейському Союзі. Крім того, що в цій країні порушується верховенство права, її влада використовує принцип одностайності в ЄС як засіб шантажу, передають Патріоти України.

Про це заявила віцепрезидентка Європарламенту Катаріна Барлі в інтерв'ю MDR Aktuell. Зокрема, вона зазначила, що зараз, імовірно, настав час прискорити процедуру, передбачену статтею 7 Угоди ЄС, і тимчасово позбавити Угорщину права голосу.

"Зараз у випадку з Угорщиною це (застосування принципу одноголосності в ЄС. – Ред.) насправді перетворилося на засіб шантажу", – сказала Барлі.

Вона також зазначила, що зараз уже неможливо говорити про будь-які демократичні та конституційні умови в Угорщині, де прем'єр-міністр Віктор Орбан "частину за частиною повністю взяв країну в свої руки".

Нагадаємо, делегація Угорщини 2 червня вкотре заблокувала процес запровадження шостого пакета санкцій Європейського Союзу проти РФ, вимагаючи виключити з "чорного списку" патріарха Кирила – прихильника агресивної війни проти України. Крім того, Угорщина додала незначні технічні вимоги в контексті неповного ембарго на російську нафту.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...