Орбан догрався: У Європарламенті запропонували позбавити Угорщину права голосу через порушення принципів ЄС

Угорщину варто позбавити права голосу в Європейському Союзі. Крім того, що в цій країні порушується верховенство права, її влада використовує принцип одностайності в ЄС як засіб шантажу, передають Патріоти України.

Про це заявила віцепрезидентка Європарламенту Катаріна Барлі в інтерв'ю MDR Aktuell. Зокрема, вона зазначила, що зараз, імовірно, настав час прискорити процедуру, передбачену статтею 7 Угоди ЄС, і тимчасово позбавити Угорщину права голосу.

"Зараз у випадку з Угорщиною це (застосування принципу одноголосності в ЄС. – Ред.) насправді перетворилося на засіб шантажу", – сказала Барлі.

Вона також зазначила, що зараз уже неможливо говорити про будь-які демократичні та конституційні умови в Угорщині, де прем'єр-міністр Віктор Орбан "частину за частиною повністю взяв країну в свої руки".

Нагадаємо, делегація Угорщини 2 червня вкотре заблокувала процес запровадження шостого пакета санкцій Європейського Союзу проти РФ, вимагаючи виключити з "чорного списку" патріарха Кирила – прихильника агресивної війни проти України. Крім того, Угорщина додала незначні технічні вимоги в контексті неповного ембарго на російську нафту.

Побачення в Москві: Путін не отримав від Сі Цзіньпіна того, що хотів – ISW

вівторок, 21 березень 2023, 7:02

Під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним лідер Китаю Сі Цзіньпін запропонував більш стримане бачення російсько-китайських відносин, ніж те, чого, ймовірно, прагнув російський диктатор. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчен...

"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...