Орбан на таємній зустрічі із прихильниками намагався "відмити" Кремль від крові і "пророчив" Україні тривалу війну

Лояльна політика Угорщини щодо Росії та її вторгнення в Україну призвела до того, що в ЄС заговорили про можливість виключення країни з союзу. Але, судячи з усього, це не зупиняє прем’єр-міністра Віктора Орбана від підтримки Кремля. На таємній зустрічі із прихильниками він вкотре розкритикував європейських лідерів через антиросійські санкції, спрогнозував розпад ЄС до 2030 року та програш України у війні проти РФ. Про це повідомляє угорська редакція "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

У своїй прокремлівській промові Орбан заявив, що війну в Україні «спровокував Захід». За його словами, це мав би бути «локальний конфлікт», але через тиск США та європейських партнерів він переріс у «глобальний». Угорський прем’єр висловив припущення, що війна може тривати до 2030 року, а її наслідком буде те, що Україна втратить «третину чи навіть половину своїх територій».

Крім того, Орбан знову розкритикував Євросоюз. Він заявив, що в Європі зараз «немає справжнього лідера, якою раніше була Ангела Меркель». Політик вважає, що саме цей фактор спричинив введення антиросійських санкцій, які є для ЄС «пострілом собі у ногу». Орбан пообіцяв робити все можливе, аби заблокувати продовження обмежень для РФ, які обговорюватимуться навесні.

На думку угорського прем’єр-міністра, Євросоюз як континентальне об’єднання припинить своє існування до 2030 року. Не обійшлося у промові Орбана і без болючого для нього расового питання: він спрогнозував, що до 2040 року іммігранти-мусульмани становитимуть більшість у містах Франції, чи навіть в інших містах і столицях ЄС.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...