Орбан не впорався: Єврокомісія офіційно закликала позбавити Угорщину багатомільярдної допомоги

Європейська комісія (ЄК) офіційно запропонувала призупинити виплату Угорщини 7,5 млрд євро із фондів Євросоюзу (фінансування RRF). Причиною стало те, що уряд Віктора Орбана та парламент країни мали провести 17 реформ до 19 листопада, але не провели, передають Патріоти України.

Про це йдеться у повідомленні ЄК. Реформи стосуються, зокрема, боротьби з корупцією, судових процесів та верховенства права. Остаточне рішення про зупинення виплат Угорщини може ухвалити Рада ЄС. Голосування має відбутися до 19 грудня, підкреслили в Єврокомісії.

"Угорщина зобов'язалася вжити 17 заходів щодо виправлення становища разом з іншими реформами верховенства права... як чітко визначений список з 27 "супервіх". Це означає, що ніякі платежі в рамках RRF неможливі доти, доки Угорщина не впровадить всі ці 27 "супервіх", – заявила Єврокомісія. Аналогічно ЄС поки що стримує доступ Угорщини до 5,8 млрд євро з Фонду відновлення після коронавірусу. Тут від країни також вимагають судових реформ.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...