Орбан пожалівся на "утиски" угорської нацменшини та висунув Україні умови

Проросійський прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан висунув умови Україні. Він заявив, що його країна, яка є в НАТО та ЄС, не підтримуватиме Україну у жодному питанні, поки вона не відновить "права" етнічних угорців, передають Патріоти України.

"Будапешт не підтримуватиме Україну на міжнародній арені у жодному питанні, допоки вона не відновить колишні права етнічних угорців на своїй території", - сказав він.

Йдеться про закон, ухвалений 2017 року, відповідно до якого школи, де учні навчаються мовами нацменшин, частина предметів повинна викладатися українською мовою. Угорщина неодноразово звинувачула Україні в "утиску прав" етнічних угорців, які проживають на Закарпатті.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...