Орбан знов демонструє, хто він Кремлю: Угорщина не планує висилати російських дипломатів через вибухи в Чехії

Угорщина єдина з країн "Вишеградської четвірки" не висилатиме російських дипломатів із солідарності з Чехією. Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто, зазначають Патріоти України.

"Ми висловили солідарність, ми поки не плануємо ніяких інших кроків", - сказав Сійярто.

Нагадаємо, Польща та Словаччина, які разом з Чехією та Угорщиною входять до країн "Вишеградської четвірки", оголосили про видворення співробітників російських дипмісій. Вони зробили це із солідарності з Прагою, яка звинуватила співробітників російського ГРУ в організації вибухів на складах у Врбетице в 2014 році.

Крім того, Чехія, Польща, Словаччина та Угорщина 26 квітня затвердили офіційну заяву, що засуджує вибухи на складі боєприпасів у 2014 році.

Однак, за даними ЗМІ, прем’єр Угорщини Віктор Орбан не погодився з більш жорсткою щодо Росії версією заяви, тому був затверджений більш "м’який" варіант.

Удари по Москві змінили логіку війни: Аналітик назвав дві ключові цілі

вівторок, 23 червень 2026, 13:50

Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...

"Терпіння не безмежне": Україна попередила про можливий перегляд переговорної позиції

вівторок, 23 червень 2026, 11:23

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...