Організатор схеми - держслужбовець? СБУ ліквідувала канал незаконної легалізації росіян в Україні (фото)

Служба безпеки України ліквідувала потужний канал незаконної легалізації росіян, які втекли до нашої країни. Їх могли залучати до диверсійної діяльності проти України. Про це 4 липня повідомляє пресслужба силовиків, передають Патріоти України.

Організатором схеми може бути перший заступник голови Державної міграційної служби Дмитро Лемаш. Зазначається, що організоване угруповання займалося протиправною легалізацією іноземців у нашій державі. Його клієнтами були громадяни Росії та країн із підвищеною терористичною загрозою з Близького Сходу та Центральної Азії.

СБУ повідомляє, що нелегалів могли використовувати спецслужби Росії для проведення вибухової діяльності під час повномасштабної агресії проти України. За даними служби, організатор обіцяв видачу посвідок на тимчасове чи постійне проживання в Україні, посвідчення біженців та навіть працевлаштування у Києві та Львові у сервісах швидкої доставки.

З кожного вимагали від $10 до 15 тис. Організатора схеми та його спільника затримали. Їм повідомили про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...