Організовував заходи на честь "дня перемоги" та "російського прапора": "Тамада" окупантів із Ізюму отримав підозру

Слідчі оголосили підозру 33-річному Максиму Кондратьєву, керівнику-художнику Ізюмського міського палацу культури, який під час окупації працював на загарбників. Відповідну підозру опублікували на сайті Офісу генерального прокурора України, передають Патріоти України.

Як установило слідство, Кондратьєв на початку травня добровільно обійняв посаду так званого "начальника відділу культури, молоді та спорту Ізюмського району Харківської області".

"У подальшому Кондратьєв М. А., продовжуючи реалізовувати свої злочинні дії, діючи з умислом, направленим на впровадження стандартів держави-агресора, забезпечував загальне керівництво відділом культури, молоді та спорту в окупаційній адміністрації, здійснював організацію та проведення урочистих заходів до свята "дня перемоги", а також до свята "дня державного прапора російської федерації", — сказано у тексті підозри.

Підозру Кондратьєву сформували за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов'язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора, створеної на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України. Чоловікову направили повістку про виклик.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...