"Орки достроково закінчили службу": Партизани Енергодара ліквідували військових РФ

У тимчасово окупованому Енергодарі поруч із Запорізькою АЕС партизани ліквідували двох російських військових з патруля. Про це пише "Телеграф" з посиланням на самих партизанів, передають Патріоти України.

"Вночі парочка орків з патруля достроково закінчили службу в армії окупанта, після звільнення їх, може, знайдуть, а, може, і ні", – коротко повідомили проукраїнські енергодарівці.

Де саме відбулася ліквідація російських окупантів, та інші подробиці вони не розповіли.

Зазначається, що це не перший такий випадок в Енергодарі. У зв'язку з тим, що відбувається в місті, військові РФ посилили контроль.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...