
Російські десантники та морпіхи не хочуть штурмувати позиції ЗСУ на лівому березі Дніпра у Херсонській області. Про це повідомила речниця Оперативного командування (ОК) Південь Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону Єдині новини.
Вона зазначила, що такі лобові штурми нерідко без підтримки броньованої техніки цілком закономірно приводять до великих втрат.
"Зараз на нашому напрямку зменшилася кількість підрозділів типу "шторм Z", а більше зосереджено морських піхотинців і десантників. А вони вважають себе елітою й іти в такі штурми вони не хочуть", - зазначила Гуменюк.
За її словами, через це у росіян виникають морально-психологічні розлади в підрозділах і різні суперечки.
"Саме тому в керівництві угруповання Дніпро, яке там зараз базується, є дуже багато розладу в загальному розумінні подальшого розвитку подій", - додала Гуменюк.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...