Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України.

Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду, вивісивши їх прямо у туалетних кабінках. Про це повідомили у соцмережах жителі Волгограда, які несподівано для себе зіткнулися з портретами військових, що вирячилися на них у настільки відповідальний момент.

«Нова рубрика. Що б почитати сьогодні на унітазі? Якщо вам набридло читати склад освіжувачів повітря, залітайте у громадський туалет у Волгограді. Ось. Виглядає, звичайно, моторошно», — прокоментував ситуацію один із очевидців.


"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ скаржиться на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...