"Ось чому більше в Росію не їздила": Архівне фото Єлизавети II з Єльциним повеселило мережу

Королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Борис Єльцин про це забув.

Архівний знімок Єлизавети II, який був зроблений 1994 року під час відвідування Кремля, повеселив мережу. Користувачів мережі порадувало фото, на якому перший президент Росії Борис Єльцин нібито заграє до королеви Великої Британії Єлизавети II, повідомляють Патріоти України.

Випадкове фото настільки розбурхало мережу, що користувачі навіть припустили, нібито саме цей інцидент став причиною єдиного візиту у Росію королеви. "Королева, розумієш": 26 років тому почався перший і останній візит Єлизавети II в Росію", – підписав архівний знімок Telegram-канал Пул №3.

До слова, саме тоді, між Єльциним і Єлизаветою II мало не трапився скандал. Під час зустрічі перший президент Росії вирішив вчинити як джентльмен і потягнувся до королеви, щоб допомогти їй зняти пальто. Як відомо, королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Єльцин про це забув. Сама ж Єлизавета II не розгубилася і проявила чудеса спритності, елегантно ухилившись від руки президента.

"Знущається бабуся!": Марченко нагодувала морозивом 10-місячного онука, Медведчук прокоментував (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:58

Українська телеведуча, авторка та героїня пропагандистського фільму "Паломниця" Оксана Марченко показала сімейне відео, на якому грає з 10-місячним онуком та годує його морозивом. До об'єктиву також потрапив проросійський політик, кум президента Росії ...

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п