"Ось чому більше в Росію не їздила": Архівне фото Єлизавети II з Єльциним повеселило мережу

Королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Борис Єльцин про це забув.

Архівний знімок Єлизавети II, який був зроблений 1994 року під час відвідування Кремля, повеселив мережу. Користувачів мережі порадувало фото, на якому перший президент Росії Борис Єльцин нібито заграє до королеви Великої Британії Єлизавети II, повідомляють Патріоти України.

Випадкове фото настільки розбурхало мережу, що користувачі навіть припустили, нібито саме цей інцидент став причиною єдиного візиту у Росію королеви. "Королева, розумієш": 26 років тому почався перший і останній візит Єлизавети II в Росію", – підписав архівний знімок Telegram-канал Пул №3.

До слова, саме тоді, між Єльциним і Єлизаветою II мало не трапився скандал. Під час зустрічі перший президент Росії вирішив вчинити як джентльмен і потягнувся до королеви, щоб допомогти їй зняти пальто. Як відомо, королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Єльцин про це забув. Сама ж Єлизавета II не розгубилася і проявила чудеса спритності, елегантно ухилившись від руки президента.

Рамзан Кадиров прокоментував "чесну" переремогу 13-річного сина Адама над дорослим боксером (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 12:15

Лідер Чеченської Республіки Рамзан Кадиров відреагував на перемогу свого сина Адама в боксерському поєдинку «Час легенд» на початку квітня, повідомляють Патріоти України. «Те, що вони діти Рамзана Кадирова, не означає, що вони обов'язково повинні вигра...

В 2014-му вони теж нібито це зробили: Підозрілі нюанси відведення військ РФ від кордону з Україною

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:57

Аналітики CIT розповіли про те, які нюанси є у відведення військ Росії від українського кордону. Про це повідомляється в акаунті CIT у блогерській платформі Medium, передають Патріоти України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав до 1 травня поверну...