"Ось чому більше в Росію не їздила": Архівне фото Єлизавети II з Єльциним повеселило мережу

Королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Борис Єльцин про це забув.

Архівний знімок Єлизавети II, який був зроблений 1994 року під час відвідування Кремля, повеселив мережу. Користувачів мережі порадувало фото, на якому перший президент Росії Борис Єльцин нібито заграє до королеви Великої Британії Єлизавети II, повідомляють Патріоти України.

Випадкове фото настільки розбурхало мережу, що користувачі навіть припустили, нібито саме цей інцидент став причиною єдиного візиту у Росію королеви. "Королева, розумієш": 26 років тому почався перший і останній візит Єлизавети II в Росію", – підписав архівний знімок Telegram-канал Пул №3.

До слова, саме тоді, між Єльциним і Єлизаветою II мало не трапився скандал. Під час зустрічі перший президент Росії вирішив вчинити як джентльмен і потягнувся до королеви, щоб допомогти їй зняти пальто. Як відомо, королівський протокол забороняє доторкатися монарха, але з якихось причин Єльцин про це забув. Сама ж Єлизавета II не розгубилася і проявила чудеса спритності, елегантно ухилившись від руки президента.

"Навіть якщо Коломойському вдасться зруйнувати все в Україні, суд США зупинити не можна", - Гонтарева

четвер, 22 жовтень 2020, 21:53

За професійну роботу в фінансовому секторі країни Валерії Гонтаревій довелося заплатити серйозну ціну — постійний моральний тиск, погрози і реальні акти агресії. Колишня голова НБУ Валерія Гонтарева в інтерв'ю розповіла про результати розслідування під...

Зеленський назвав умову, через яку може відмовитися від президентської пенсії

четвер, 22 жовтень 2020, 21:42

Володимир Зеленський припустив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їхньою виплатою та розміром. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю українським каналам "1+1", "Інтер", ICTV та "Україна" заявив, ...