"Ось повернуться наші й обіс**ться": Валуєв намагався пригрозити МОК, але щось пішло не так

Колишній чемпіон світу з боксу, а нині депутат Держдуми, Микола Валуєв заявив про страх МОК перед російськими спортсменами, передають Патріоти України.

«Що стало з олімпійським рухом? Нас всіляко примушують не їхати і не дивитися Олімпіаду. Вони не хочуть бачити, як російські спортсмени піднімають прапор після перемоги. Неймовірно прикро за такий розвиток МОК.

Страх перед нашими спортсменами у них дуже високий. І ми покажемо, на що ми здатні, коли повернемося. А поки що в нас є дуже конкурентні та хороші змагання", — сказав депутат в інтерв'ю Sport24.

Фанати російського спорту не сприйняли всерйоз слова Валуєва, а тільки лише посміялися над ним.

sports.ru

"Надзвичайно жорстока атака": Під час удару по Харкову та Люботину окупанти випустили одразу 15 ракет

четвер, 23 травень 2024, 12:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час удару РФ по Харкову та Люботину Харківської області у четвер, 23 травня, країна-агресорка випустила одразу 15 ракет. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. «Надзвичайно жорст...

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...