
Міністерство закордонних справ Росії звернулося до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з проханням вплинути на Київ, щоб Україна не чинила опір "спеціальній військовій операції". Про це повідомив радник керівника офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.
Він зазначив, що саме в такому формулюванні було подано прохання. "Від авторів "взяти Київ за три дні". "Кокаїнові інтелектуали" з російського міністерства цілком серйозно пропонують міжнародній організації передати нам ультиматум: українці, до вас додому прийшли ґвалтівники і вбивці, тому ви тихенько станьте до стінок і чекайте, поки вони пограбують, поб'ють, згвалтують. А потім займуть частину вашого будинку і будуть там безунітазно бухати", - прокоментував Подоляк.
Такі заяви він назвав "російським абсурдом і "дипломатичною деменцією". За словами Подоляка, вже незабаром, в результаті міжнародної ізоляції, Москва матиме контакт тільки з Білоруссю, Еритреєю і гуманітарними організаціями".
"Втім, єдине, чим у ВООЗ можуть допомогти Кремлю, - це організувати належне колективне психіатричне обстеження. І запропонувати програми адаптивної терапії. Безумовно, Київ може тільки вітати подібні лікувальні заходи", — підсумував радник керівника ОП.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...