
Міністерство закордонних справ Росії звернулося до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з проханням вплинути на Київ, щоб Україна не чинила опір "спеціальній військовій операції". Про це повідомив радник керівника офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.
Він зазначив, що саме в такому формулюванні було подано прохання. "Від авторів "взяти Київ за три дні". "Кокаїнові інтелектуали" з російського міністерства цілком серйозно пропонують міжнародній організації передати нам ультиматум: українці, до вас додому прийшли ґвалтівники і вбивці, тому ви тихенько станьте до стінок і чекайте, поки вони пограбують, поб'ють, згвалтують. А потім займуть частину вашого будинку і будуть там безунітазно бухати", - прокоментував Подоляк.
Такі заяви він назвав "російським абсурдом і "дипломатичною деменцією". За словами Подоляка, вже незабаром, в результаті міжнародної ізоляції, Москва матиме контакт тільки з Білоруссю, Еритреєю і гуманітарними організаціями".
"Втім, єдине, чим у ВООЗ можуть допомогти Кремлю, - це організувати належне колективне психіатричне обстеження. І запропонувати програми адаптивної терапії. Безумовно, Київ може тільки вітати подібні лікувальні заходи", — підсумував радник керівника ОП.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...