Ось так Путін "допоміг" Маріуполю: Загиблих так багато, що їх ховають у траншеях, - Казанський

У Маріуполі, де різко виріс рівень смертності, померлих ховають у траншеях. Місця для всіх просто не вистачає. Про це повідомив український журналіст та блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

«Свіжі могили на цвинтарі під Маріуполем. Загиблих жителів міста так багато, що їх ховають у траншеях», — написав він. За словами блогера, саме так виглядає «допомога людям Донбасу» від Путіна.

8 квітня офіцер управління розвідки полку Азов Ілля Самойленко сказав, що російські окупанти вбили у заблокованому Маріуполі 25 тисяч людей. 100 тисяч людей чекають евакуації із міста.

Щоб приховати сліди своїх злочинів, окупанти привезли до міста щонайменше 13 мобільних крематоріїв. Також журналісти та влада Маріуполя повідомляли про виявлення щонайменше трьох масових поховань мирних жителів — біля селищ Мангуш, Старий Крим та села Виноградне.


"Це все частина нашої країни": Що Шойгу казав главі Міноборони Британії за два тижні до вторгнення в Україну

середа, 17 серпень 2022, 13:41

11 лютого 2022 року, за два тижні до початку повномасштабної війни Росії з Україною, міністр оборони Великобританії Бен Воллес приїжджав до Москви і провів таємну розмову з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу. Останній не виявив інтересу до переговорів,...

"Насправді Росія вже готова до капітуляції. Але не знає, як це показати", - політолог

середа, 17 серпень 2022, 13:29

Експерти запевняють, що Росія вже починає заморожувати конфлікт і просить сісти за стіл переговорів. Там не очікували, що ЗСУ так потужно нищитимуть окупантів. Тож, РФ вже готова капітулювати, але не знає, як це зробити. Про це розповів політолог Микол...