Ось так Путін "допоміг" Маріуполю: Загиблих так багато, що їх ховають у траншеях, - Казанський

У Маріуполі, де різко виріс рівень смертності, померлих ховають у траншеях. Місця для всіх просто не вистачає. Про це повідомив український журналіст та блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

«Свіжі могили на цвинтарі під Маріуполем. Загиблих жителів міста так багато, що їх ховають у траншеях», — написав він. За словами блогера, саме так виглядає «допомога людям Донбасу» від Путіна.

8 квітня офіцер управління розвідки полку Азов Ілля Самойленко сказав, що російські окупанти вбили у заблокованому Маріуполі 25 тисяч людей. 100 тисяч людей чекають евакуації із міста.

Щоб приховати сліди своїх злочинів, окупанти привезли до міста щонайменше 13 мобільних крематоріїв. Також журналісти та влада Маріуполя повідомляли про виявлення щонайменше трьох масових поховань мирних жителів — біля селищ Мангуш, Старий Крим та села Виноградне.


Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...