"Ось така вона, "велика" Росія - краде тролейбуси в зруйнованому нею Маріуполі", - Зеленський (відео)

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія хоче знищити міжнародне право, щоб грабувати тимчасово окуповані території. Країна-агресорка намагається зробити неможливим вільне життя в Україні. Про це він заявив під час виступу на азійському безпековому форумі "Діалог Шангрі-Ла", передають Патріоти України.

Він нагадав, що російські загарбники постійно грабують тимчасово захоплені й окуповані території України. Вивозять, зокрема, автівки, які лишилися у дворах, обладнання із заводів, металобрухт і зерно.

"Лише уявіть, до якої ницості дійшла Росія, якщо її представники вкрали із Маріуполя, повністю зруйнованого нею, навіть кілька вцілілих тролейбусів. Ось така вона, "велика" Росія - краде тролейбуси", - підкреслив Зеленський.

За словами президента, в Москві хочуть позбавити людство базових цінностей, на яких впродовж останніх століть будувалася цивілізація. "Російське керівництво хоче відкинути всі здобутки історичного розвитку людства, зокрема, систему міжнародного права, яка в нас є сьогодні, і повернутися до життя, як у XІX столітті чи навіть раніше. Коли було неможливим усе те, що дало мільярдам людей шанс на гармонійний розвиток і добробут", - підсумував глава держави.


"Згодом ви побачите сильний результат": Голова Тернопільської ОВА - про ситуацію навколо Почаївської лаври

п’ятниця, 31 березень 2023, 13:00

Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш заявив, що Почаївська лавра є "одним з об’єктів підвищеної небезпеки в області". Про це він сказав під час брифінгу, передають Патріоти України.. "Там триває ряд кримінальних справ....

"Перший досвід вони зараз набувають в Україні": Лукашенко звинуватив Польщу у підготовці... до вторгнення в Білорусь

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:28

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сусідня Польща має намір вторгнутися до його країни та вщент знищити її. Про це він сказав у своєму Посланні до народу та парламенту, передають Патріоти України. "Вони готуються вторгну...