"Ось така вона, "велика" Росія - краде тролейбуси в зруйнованому нею Маріуполі", - Зеленський (відео)

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія хоче знищити міжнародне право, щоб грабувати тимчасово окуповані території. Країна-агресорка намагається зробити неможливим вільне життя в Україні. Про це він заявив під час виступу на азійському безпековому форумі "Діалог Шангрі-Ла", передають Патріоти України.

Він нагадав, що російські загарбники постійно грабують тимчасово захоплені й окуповані території України. Вивозять, зокрема, автівки, які лишилися у дворах, обладнання із заводів, металобрухт і зерно.

"Лише уявіть, до якої ницості дійшла Росія, якщо її представники вкрали із Маріуполя, повністю зруйнованого нею, навіть кілька вцілілих тролейбусів. Ось така вона, "велика" Росія - краде тролейбуси", - підкреслив Зеленський.

За словами президента, в Москві хочуть позбавити людство базових цінностей, на яких впродовж останніх століть будувалася цивілізація. "Російське керівництво хоче відкинути всі здобутки історичного розвитку людства, зокрема, систему міжнародного права, яка в нас є сьогодні, і повернутися до життя, як у XІX столітті чи навіть раніше. Коли було неможливим усе те, що дало мільярдам людей шанс на гармонійний розвиток і добробут", - підсумував глава держави.


Литва підписала угоду на закупівлю польських дронів-камікадзе Warmate для України

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:34

Міністерство оборони Литви уклало контракт з польською компанією WB Group на закупівлю дронів-камікадзе Warmate, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi. Йдеться про закупівлю двох комплексів та 37 дронів-камікадзе Warmate. Їх придбають за ...

Мріяв стати мером, а потрапив до в'язниці: На Харківщині затримали колаборанта (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:28

45-річний чоловік, відомий у кримінальних колах на прізвисько "Чиж", від початку повномасштабної війни Росії проти України перейшов на бік ворога та допомагав росіянам вести підривну діяльність проти України. "Чижа", розшукуваного за державну зраду, за...