"Ось тобі зелена мітка": У мережі бурхливо відреагували на стенограму розмови Зеленського і Трампа

Президент США навряд чи матиме особливо великі проблеми, а от його українському колезі варто було бути трохи стриманішим.

Українці бурхливо обговорюють стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського та американського лідера Дональда Трампа в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Своєю думкою з цього приводу вони діляться в соціальних мережах. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із найцікавішими міркуваннями.

Більшість зазначили той факт, що центральною темою переговорів стало розслідування, що стосується сина американського політика Джозефа Байдена. Багато хто також згадав фартовість Трампа, під яким останнім часом серйозно захиталося президентське крісло в зв'язку з можливим тиском на Зеленського з питання передачі компромату на Байдена, якого пророкують в головні конкуренти Трампу на найближчих президентських виборах в США.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...