"Ось тобі зелена мітка": У мережі бурхливо відреагували на стенограму розмови Зеленського і Трампа

Президент США навряд чи матиме особливо великі проблеми, а от його українському колезі варто було бути трохи стриманішим.

Українці бурхливо обговорюють стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського та американського лідера Дональда Трампа в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Своєю думкою з цього приводу вони діляться в соціальних мережах. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із найцікавішими міркуваннями.

Більшість зазначили той факт, що центральною темою переговорів стало розслідування, що стосується сина американського політика Джозефа Байдена. Багато хто також згадав фартовість Трампа, під яким останнім часом серйозно захиталося президентське крісло в зв'язку з можливим тиском на Зеленського з питання передачі компромату на Байдена, якого пророкують в головні конкуренти Трампу на найближчих президентських виборах в США.

Хіти тижня. Через "неспокійне суспільство": У Зеленського розповіли, чому президент переїхав на державну дачу

неділя, 9 серпень 2020, 14:00

Медійний кризис-менеджер президента пояснив, що будинок, у якому раніше жив український лідер, не підходив із міркувань безпеки. Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок і переселився в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє ...

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...