Ось вам і Бандерштат: У Львові мережа відомих готелів платила податки РФ

Завдяки втручанню правоохоронців у Львові арештували корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість. Кінцевим бенефіціаром цих активів є громадянин Росії, повідомляють Патріоти України.

Деталі злочинної схеми

Перш за все, в Офісі генпрокурора підкреслили – зараз здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та службового підроблення.

Слідство з'ясувало, що для виводу грошей за кордон була придумана ціла схема, у якій були залучені офшорні компанії. А саме:

  1. посадові особи ТОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника виводили кошти на рахунки офшорних кіпрських компаній;
  2. для цього вони укладали низку фіктивних договорів;
  3. отриманий прибуток від діяльності готелів вони спрямовували через банківські та фінансові установи як зарплату російському власнику.

Таким чином, податки сплачувалися до державного бюджету країни-агресорки та направлялися на фінансування війни в Україні.

Арештували майно на значну суму

Загальна сума майна, арештованого за клопотанням прокурорів Львівської облпрокуратури, є доволі суттєвою, а саме становить понад 55 мільйонів гривень. Зокрема, арешт наклали на:

  • корпоративні права мережі відомих готелів на загальну суму понад 15,5 мільйонів гривень;
  • об’єкти нерухомості, а саме базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок.

Наразі правоохоронці приймають заходи для передачі арештованого в управління Агенства з розшуку та менеджменту активів.

Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

вівторок, 7 лютий 2023, 10:44

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він з...

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...