"Ось вона, "стіна Яценюка": Українські бійці дійшли до кордону з Росією і показали огорожу (відео)

Українські бійці у Харківській області дійшли до українсько-російського кордону і показали стіну, яка відмежовує Україну від країни-агресорки Російської Федерації, передають Патріоти України.

Відповідне відео та фото загорожі оприлюднив на своїй сторінці у Facebook лідер добровольчого підрозділу "Хартія" Всеволод Кожемяко.

"Вчора при заході на кордон з РФ відбулася ще одна подія. Я бачив "Стіну Яценюкa"! Стіна є, хто казав, що її немає, то ось вона", - зазначив боєць. На фото та відео помітно, що місцями в оборонних спорудах є дірки та де-не-де вони зовсім повалені.


Попереду складні часи: Через російські обстріли кияни можуть залишитися без тепла на всю зиму, - Кличко

субота, 3 грудень 2022, 7:56

Через російські обстріли української інфраструктури Київ може залишитися без теплопостачання до весни. Адже якщо опалення буде відключено на 24 години за 5 градусів морозу, доведеться зливати воду із систем опалення. У зв'язку із чим до весни подати во...

Знайомтесь, B-21 Raider: У США відбулась презентація найсучаснішого стратегічного бомбардувальника

субота, 3 грудень 2022, 7:49

Американська компанія Northrop Grumman представила стратегічний бомбардувальник B-21 Raider, який вважається найсучаснішим літаком Військово-морських сил США. . Літак представили на підприємстві компанії у місті Палмдейл штату Каліфорнія. . У пре...