Оштрафували та забрали рибу: Росіяни затримали в Чорному морі турецькі рибальські човни

Російська влада конфіскувала рибу й при цьому оштрафувала рибалок на 30 000 доларів. Від 18 травня вони перебувають на підконтрольній Росії території й не виходять на зв'язок, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

15 травня два рибальські човни, один з яких зареєстрований у Гемліку, а другий у гавані Сарієр, вирушили у Чорне море. Загалом на човнах було 12 рибалок. Вони рибалили біля берегів Криму й виловили близько 1 500 палтусів. 18 травня човни підійшли ближче до Криму, після чого втрутився російський військовий корабель і рибалок затримали. Після цього рибалки зателефонували своїм родичам поінформували їх про ситуацію. Відомо, що згодом рибальські човни доставили на околиці Севастополя у супроводі військових кораблів.

Російська влада конфіскувала рибу та човни й оштрафувала рибалок на 30 000 доларів. Повідомляється, що рибалки чекали на суд на своїх човнах, але де вони наразі перебувають достеменно невідомо.

Реакція Туреччини

Президент рибальського кооперативу Rumelifeneri Яшар Серт сказав, що обидва човни не зареєстровані та не мають ліцензії. За його словами, це піратські човни, які займаються браконьєрством.

МЗС Туреччини зробило дипломатичні спроби доставити рибалок до Туреччини. Зв'язатися телефоном з ними не вдається.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...