"Ошибочка вышла!": У Кремлі відмовляються від анонсованої матеріальної допомоги росіянам, що сидять на карантині, через вимушене безробіття

Щоб пом'якшити ситуацію, спікер Кремля заявив, що Путін розуміє, що вже немає сил терпіти самоізоляцію, але зараз "не час розслаблятися".

Дмитро Пєсков. Фото: ТАСС.

Росіяни, як і весь світ, сидять по домівках на карантині через загрозу коронавірусної інфекції. Президент РФ Володимир Путін з початку карантину записав кілька звернень до нації, де кожен раз повідомляв про продовження обмежень і обіцяв зберегти зарплати всім, хто змушений залишатися вдома, передають Патріоти України.

Бізнесмени вже заявили, що не зможуть виконати це зобов'язання: гроші підуть на оплату оренди та податків - на зарплати майже нічого не залишається. Крім цього, багато хто хоче заощадити, так як розуміння, коли Росія вийде з карантину, все ще немає. І ось сьогодні вранці вийшло інтерв'ю з прес-секретарем президента РФ Дмитром Пєсковим, де він не виключив можливості роздачі грошей росіянам у зв'язку з кризою через коронавірус, але вже вдень ці слова були ним же спростовані: "Цього не було. Це помилкова подача інформації ".

Щоб пом'якшити ситуацію, спікер Кремля заявив, що Путін розуміє, що вже немає сил терпіти самоізоляцію, але зараз не час розслаблятися і виходити на вулицю. "Це необхідно для всіх нас", - сказав Пєсков, відмовившись обговорювати можливе збереження "коронавірусних обмежень" після закінчення епідемії. - Це абсурдні абсолютно побоювання, і завжди хочеться сказати: товариші, ось коли це все пройде, якщо будуть проблеми, будуть їх обговорювати, а зараз чомусь ви виходите з гіршого, давайте думати про те, що ці самі заходи приносять дуже багато користі".

Відчайдушний ривок путіна, попри всі ризики: РФ повернеться до перемовин з Україною не раніше жовтня, по завершенні літньої компанії— Deutsche Welle

неділя, 18 травень 2025, 8:25

Українські експерти передбачають, що РФ не повернеться до перемовин щодо миру з Україною раніше жовтня місяця. Головною причиною є бажання Росії провести літній наступ. За словами військового експерта й експрацівника СБУ Івана Ступака, росіяни не готов...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 18 травня

неділя, 18 травень 2025, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 18.05.25 орієнтовно склали: