Осінь-зима: У Зеленського заявили про ймовірність затяжної війни проти Росії

Війна з окупантами може тривати до осені-зими, адже ні Україна, ні Росія не можуть зупинитися. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.

"До осені – зими цього року все розвиватиметься дуже парадоксально. Чому? Тому що зупинитися ніхто не зможе. Ні одна, ні друга сторона не отримає в нинішньому вигляді відчуття перемоги. Україна точно не може зупинитися. Це об'єктивні обставини", — сказав Подоляк.

Він звернув увагу, що на захоплених територіях Херсонської і Запорізької областей місцеві не підтримують "рускій мір" і окупантів. "Тому війна не може зупинитися лінією розмежування. Ні Херсонська, ні Запорізька, ні Донецька, ні Луганська області категорично не хочуть у цьому "рускому мірі" жити", — наголосив представник ОП.

Подоляк переконаний, що українські військові витримають. А військово-політичне керівництво нашої країни намагається всіляко мінімізувати втрати. "Ключовий аспект у тому, що ми, на відміну від Росії, цінуємо життя людей. Для Росії їхній військовий контингент – ніщо, це покидьки", — пояснив він.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...