Оснащений передовими системами штучного інтелекту: Секретний стелс-бомбардувальник Пентагону B-21 зможе літати без пілота та керувати дронами (відео)

США прикладають зусилля, щоб не здавати передових позицій у гонці озброєнь з Китаєм, де чільне місце займають, як відомо, передові технології

B-21, бомбардувальник

США кілька років проєктують цей літак нового покоління та про нього стали відомі деякі подробиці.

Деякі відомості проникли в пресу про можливості нового секретного бомбардувальника B-21, який розробляється армією США, повідомляє Warrior Maven. За деякими даними, він виконуватиме місії без пілота і навіть керуватиме іншими безпілотниками. Це дозволить збільшити бойові можливості та виживання літака у повітряному просторі противника.

B-21 Raider – це стратегічний бомбардувальник, який має замінити застарілі B-1 та B-2. Він буде здатний нести ядерну та конвенційну зброю, а також інтегруватися з іншими елементами мережецентричної війни.

Для реалізації цих можливостей B-21 буде оснащено передовими системами штучного інтелекту, які аналізуватимуть дані з датчиків, прийматимуть рішення та координуватимуть дії з іншими апаратами. Також B-21 матиме високий рівень автономності та адаптивності до мінливих умов бойової ситуації.

Ще однією перевагою бомбардувальника експерти відзначають модульність. Подібно до винищувача F-35 Lightning II, Raider включатиме модульні системи, які можна модернізувати та змінювати в міру розвитку сучасних військових технологій.

B-21 Raider є одним із пріоритетних проєктів для ВПС США, які прагнуть забезпечити свою перевагу в повітрі в умовах конкуренції що зростає з боку Китаю та Росії. Вважається, що B-21 матиме переваги перед існуючими та розроблюваними стелс-бомбардувальниками цих країн за рахунок своєї гнучкості, багатофункціональності та інноваційності.

"Це непросте рішення, але...": Ісландія припиняє роботу свого посольства в Москві

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:52

МЗС Ісландії ухвалило рішення про призупинення роботи свого посольства в Росії, починаючи від 1 серпня. Також Рейкʼявік вимагає від Москви аналогічного кроку. Про це інформує пресслужба МЗС Ісландії, передають Патріоти України. Повідомляється, що росій...

Окупанти втратили понад чотири роти своїх солдатів і купу техніки - генерал Тарнавський

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:41

На Таврійському напрямку українські військові ліквідували понад чотири роти росіян та пошкодили 61 одиницю військової техніки ворога, інформують Патріоти України. Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний г...