"Основний удар буде посередині": Контрнаступ ЗСУ почнеться після Великодня, - експерт

Контрнаступ Збройних сил України почнеться уже незабаром. Як зазначає військовий експерт Роман Світан, про це свідчить кількість сил та засобів, які українське військо може перекинути на фронт, передають Патріоти України.

"Та кількість техніки, яка є, їде та готується, може свідчити про те, що не раніше, чим через місяць, але не пізніше, чим через два місяці, почнуться наступальні дії. Але це почнеться точно після Великодня", - зазначив полковник Світан. Також важливим фактором контрнаступу українських сил стане погода. "Ніхто ж по сльоті наступати не буде", - коротко пояснив полковник.

На думку Світана наступ може стартувати між Великоднем (16 квітня) та 9 травня. Також, ймовірно, ця дата може і посунутися. Світан вважає, що ЗСУ будуть атакувати на трьох напрямках: одному основному та двох другорядних.

"Ті, що пишуть зараз ЗМІ, - це другорядні. Їх задача - розтягнути по лінії фронту війська противника. Чим далі по кінцях фронту будуть розтягнуті війська противника, тим краще. А основний удар буде посередині", - каже Світан.

Основний напрямок буде визначений по ходу бойових дій. Все буде залежати від успіхів на кожному із напрямків. "Українські військові можуть зав'язати бої з боку Херсона в напрямку Криму та з боку Сватового та Кремінної в напрямку Луганська. А основний наступ може початися з боку Гуляйполя на Бердянськ, або з Оріхового на Мелітополь, або з Вугледару на Маріуполь", - передає слова Світана РБК-Україна.

Розширити потенціал: Пентагон планує залучити стартапи Кремнієвої долини для розробки зброї

понеділок, 27 березень 2023, 18:57

Пентагон стурбований залежністю від кількох великих компаній-розробників технологій для американської армії, що виникла в рамках консолідація оборонної промисловості США. Там вважають, що співпрацю щодо розробки продуктів для військової галузі потрібно...

Генерал розповів, яка ще військова техніка потрібна Україні для успішного контрнаступу

понеділок, 27 березень 2023, 18:50

Якщо Росія досі намагається брати кількістю, то в України чудовий шанс брати саме якістю. Тим більше в контексті надання Україні західного озброєння для проведення успішного контрнаступу, передають Патріоти України. У якому співвідношенні правильно рах...