Особлива дата: Стало відомо, коли може відбутися обмін полоненими між Україною і РФ

Україна і Росія планують провести обмін утримуваними особами 24 серпня. Про це пише видання Daily Storm з посиланням на джерело в українському керівництві, повідомляють Патріоти України.

При цьому в Кремлі уточнили що приготування до обміну вже завершуються, і він нібито "відбудеться ось-ось". Також журналісти зазначають, що Україна видасть трьох громадян Росії - Максима Одинцова, Олександра Баранова та Євгена Мефьодова.

"Мої підзахисні проходять юридичну процедуру оформлення обміну. Обмін повинен відбутися в самий найближчий час", - заявив адвокат росіян Валентин Рибін. Адвокат додав, що в списку на обмін є й інші люди, але їх прізвища він відмовився озвучити.

У ФСВП РФ повідомили журналістам, що обмін "повинен відбутися в самий найближчий час", утримуваних українських полонених до цього готують.

Джерело в Кремлі заявило журналістам, що також є умовна домовленість про обмін українців, яких утримують бойовики на Донбасі.

"Мова йде про узгодження списків. Сподіваємося, що це станеться. З боку ЛНР і ДНР готовність до обміну - 90%. Тобто встановлений список, аналогічна робота ведеться з української сторони. Можливо, що обмін до вересня теж буде зроблений", - додав російський чиновник.

До цього в Москву, в СІЗО "Лефортово" були переведені п'ять українських політв'язнів: Станіслав Клих, Микола Карпюк, Олександр Кольченко, Володимир Балух та Роман Сущенко. Також планується, що будуть передані українські моряки, взяті в полон ФСБ РФ восени 2018 року в Керченській протоці.

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Ахметов витісняє Коломойського в боротьбі за вплив на Зеленського – західні ЗМІ

четвер, 20 лютий 2020, 0:31

Створення лояльного до президента України Володимира Зеленського телеканала "Україна 24" – крок бізнесмена Ріната Ахметова для посилення впливу на Банкову. Одним із кроків із нейтралізації Коломойського став запуск нового телеканала медіагрупи Ахметова...